3D технічна підтримка:
підтримка, моніторинг, модернізація

Чим підтримка 3D відрізняється від звичайної?


Cистемний моніторинг

Проблеми з сайтом виникають частіше, ніж ви думаєте. Ми беремо під контроль всі аспекти та гарантуємо миттєве реагування. Вам не потрібно відправляти заявку, чекати, поки будуть підібрані фахівці. Ви наш клієнт, отже ми готові до вирішення будь-яких завдань, пов'язаних із забезпеченням працездатності вашого веб-ресурсу.

Безперервна модернізація

Модернізація сайту — запорука його стабільної роботи. Ми ретельно стежимо за всіма оновленнями та змінами, які можуть вплинути на продуктивність вашого веб-порталу, та завжди готові запропонувати список коригувань, спрямованих на його поліпшення та розвиток.

Швидке вирішення проблем

Найчастіше з моменту отримання заявки від клієнта до виконання самих додаткових рабiт минає чимало часу, але нам вдалося оптимізувати цей процес так, щоб ви завжди отримували допомогу в обхід формальностей і бар'єрів.

Депозит або абонплата — вирішувати вам

Ви можете вибрати щомісячну абонплату, яка покриватиме весь комплекс послуг, або зупинитися на депозиті — внести на рахунок суму, яка буде списуватися по мірi проведення конкретних робіт, в яких ви зацікавлені просто зараз. Гнучка система управління своїми фінансами дозволить вам отримати максимальний результат від техпідтримки WhiteWeb.

У вас все під контролем

Кожен вид робіт має свою вартість та оплачується по годинах. Як дізнатися, скільки часу витратили наші фахівці на ваш сайт? Запросити інформацію у персонального менеджера, а також підтвердження — відеозапис, на якому зафіксовано, що і коли було зроблено.

 

# Час реакції до 15 хв.
# Особистий
менеджер
# Цілодобовий моніторинг сайту
# SEO-контролер
# Зростання ККД сайту
# Модернізація сайту
# Ваш штат фахівців
І ще:
  • Відеозапис роботи фахівців
  • Контроль якості
  • Оцінка стану сайту за 11 параметрами
  • Фінансові гарантії

Відповіді на популярні питання


Що входить у пакет техпідтримки?


Ми пропонуємо кілька пакетів техпідтримки, що включають повний комплекс послуг з обслуговування та модернізації вашого веб-ресурсу: технічний супровід сайту, а також усунення поломок, виявлених в ході безперервного онлайн-моніторингу сайту, розробка/розміщення/SEO-оптимізація текстового та графічного контенту, аналітика відвідуваності, консультації особистого менеджера та складання рекомендацій для збільшення ККД веб-порталу за вашим запитом.

На сайті виникли проблеми. Як скоро я отримаю відповідь техпідтримки?

Час відповіді на заявку — 1 година. Помилки та проблеми, виявлені онлайн-моніторингом, усуваються за фактом їх виявлення, а ви отримуєте звіт про виконану роботу.

Наш сайт розробляла інша веб-студія. Чи можемо ми звернутися до вас?

Так, ми співпрацюємо не тільки з клієнтами WhiteWeb. Крім того, ми рекомендуємо підключити сайт до онлайн-моніторингу, який швидко та ефективно аналізує веб-ресурс більш ніж по 10 параметрам, дозволяючи тим самим оптимізувати швидкість й поліпшити якість обслуговування.

Я не знаю, які фахівці мені потрібні. Як бути?

Зробiть опис завдання та ваш персональний менеджер підбере фахівців, розподілить їх час і дасть вичерпні відповіді на всі ваші запитання.

Чи є гарантії того, що на роботу витрачено саме той час, який озвучив менеджер?

Ми дотримуємося принципу повної прозорості, тому, по-перше, завжди резервуємо час фахівців, відповідно до складності завдання, а, по-друге, на вимогу клієнта надаємо відеозапис робіт, виконаних за обумовлений період.

Якщо ми не встигнемо використати всі зарезервовані годинник, вони будуть перенесені на наступний місяць?

Сплативши послуги техпідтримки за кілька місяців, ви можете управляти ними на свій розсуд: витратити всю суму годин наперед на велике доопрацювання на сайтi або робити невеликі списання в ході всього періоду. Але зверніть увагу, що перенесення годин на наступний місяць не передбачається (їх потрібно витратити не пізніше дати згорання). Наприклад, ви внесли депозит, що покриває 20 робочих годин на місяць. Цей час може бути використано за один раз, якщо мова йде про складне програмінг, або поступово.

Якщо протягом 30 днів на веб-порталі не велися роботи, ми запропонуємо вам перелік рекомендацій з оптимізації та розвитку веб-ресурсу, а також детальний план з його реалізації.

 

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ:
Вибрати
* - Поля обов'язкові для заповнення

А можна докладніше?


Консультації

Наші фахівці надають консультації з широкого спектру питань щодо вашого сайту. Якщо ви хочете, наприклад, розробити додатковий розділ або додати нову форму на сторінку, а також дізнатися, як зробити це найбільш ефективно, ми надамо вам докладну відповідь на це запитання, розповімо про плюси та мінуси ініціативи, допоможемо прийняти остаточне рішення. Крім того, ми завжди готові проконсультувати вас щодо адміністративної панелі сайту, допомогти знайти необхідний функціонал, пояснити, як виконати ту чи іншу задачу.

SЕО-оптимізація контенту

Якщо на вашому сайті вже розміщено тексти, але вони не оптимізовані з точки зору SEO, або ж оптимізовані некоректно, ми допоможемо вам у цьому. Наші фахівці візьмуть на себе підбір найбільш ефективних ключових слів та додадуть їх у наявні матеріали. Якщо ж ви замовляєте розробку SEO-контенту у нас, ми спочатку опрацьовуємо всі аспекти та пiдготуємо тексти з урахуванням всіх вимог.

Графічний супровід контенту

Ми надаємо весь спектр послуг з графічного супроводу контенту. Ми можемо лише оптимізувати вагу та розмір підібраних зображень, а можемо передати їх дизайнеру для обробки (додавання елементів, водяних знаків, корекція кольору тощо).

Розміщення контенту

Розміщення контенту на сайті може зайняти багато часу, якщо цим займається непрофесіонал. Довіряючи цю роботу нашому контент-менеджеру, ви отримаєте результат максимально швидко. Від вас вимагається небагато: надати текстові (11 шрифт) й графічні матеріали. Ми порахуємо, скільки часу займе розміщення та приступимо до нього в найкоротший термін.

Розробка контенту

Ми займаємося розробкою контенту різного типу для вашого сайту: це можуть бути SEO-тексти, рекламні, для технічних сторінок, опис товарів і послуг — одним словом ми працюємо в усіх напрямках. Обсяг контенту розраховується посторінково (А4), час на підготовку розраховується в індивідуальному порядку (в середньому 1.5 години на сторінку А4). В окремих випадках на цей вид роботи складається технічне завдання з урахуванням всіх ваших вимог і побажань.

Резерв фахівців

Резерв фахівців може знадобитися у самих різних випадках, наприклад, для розміщення контенту або розробки нових елементів дизайну сайту. Перш ніж зарезервувати для вас фахівців, ми повинні прорахувати кількість годин, потрiбних для виконання роботи. Тому під час консультації поясніть максимально детально, що саме має бути зроблено і ми запропонуємо вам оптимальний варіант.

Технічний супровід сайту

Технічний супровід сайту означає заходи з підтримки актуальності та працездатності вашого сайту. Ця послуга необхідна у тому випадку, якщо веб-портал потребує оновлення плагінів і модулів, незначного апгрейду.

Аналітика відвідуваності

Збір аналітичних даних про відвідуваність сайту — перший крок на шляху до побудови ефективної рекламної кампанії, до розуміння того, що і як  потрібно поліпшити на сторінках веб-порталу. Об'єктом аналізу стають такі параметри як кількість відвідувань, час перебування на сайті, глибина перегляду, точки виходу зі сторінки тощо.

Ми не лише підключаємо сервіси для збору аналітики, але і при необхідності готуємо ряд пропозицій щодо оптимізації сайту та маркетингових активностей. Використовуючи цей інструмент, ви переконаєтеся на власній практиці в тому, що при грамотному використанні моніторингу відвідуваності можна досягти більших результатів.

Рекомендаціі для збільшення ККД

Сайт — це живий організм, який постійно зростає та розвивається. Саме тому його потрібно систематично оптимізувати, спираючись на результати аналітики. Ми готові надати вам перелік рекомендацій щодо поліпшення веб-порталу, які гарантовано підвищать ККД. Кожне рішення обґрунтоване — це симбіоз сучасних тенденцій, адаптованих під потреби вашої цільової аудиторії.