WhiteWeb

Розробка сайтів

  

 

Оберіть, який сайт Вам потрібен:

Інтернет-магазин
Інтернет-магазин

Сайт для компанії
Сайт для компанії

Лендінг
Лендінг

Відповіді на питання наших клієнтів:
Чому сайти бувають дорогими та дешевими

З чого складається вартість сайту: розбираємося у питанні

Чому за тестування беруть гроші, адже вони самі зробили помилки

Розробка сайтів: де варто і де не можна економити

Що дійсно важливо передбачити при розробці сайту

Як вибрати студію, розглядаємо помилки

На що звернути увагу в контракті з веб-студією

У чому різниця між шаблонним рішенням та індивідуальною розробкою

Сайт для бізнесу


Розробка web-сайтів — процес, який повинен приносити замовнику не менше задоволення, ніж готовий результат. До цього і прагне WhiteWeb, створюючи всі умови для комфортного співпраці. У нас не буває однакових проектів: кожен сайт— це окрема історія, яка потребує пошуку нових рішень, впровадження нових процесів і технологій. Ми впевнені, що лише послідовна стабільна робота, де кожен етап строго обмежений у часі, принесе свої плоди.

Які сайти ми створюємо?

У нас можна замовити розробку сайтів під ключ будь-якої складності. Ми не обмежуємо вас у виборі: якщо вам потрібен лендінг — зробимо, якщо інтернет-магазин зі складним нестандартним функціоналом — теж не проблема. Якщо ви не знаєте, який сайт підходить саме вашому бізнесу, ми допоможемо вам визначитися: в деяких випадках потрібен нетривіальний підхід.

У центр розробки сайтів ми завжди ставимо вирішення конкретних бізнес-завдань клієнта. Це правило діє незалежно від типу веб-проекту: досягнення цілей і підвищення показників — наш пріоритет. Для цього ми використовуємо всі можливі інструменти: робимо маркетингові дослідження, знаходимо "фішки" для проекту, які виділять його серед конкурентів, розробляємо унікальний дизайн, проводимо тестування юзабіліті, доводимо до досконалості верстку і програмування, наповнюємо сайт контентом і тестуємо його перед запуском.

Що стосується ціни, то її складно назвати відразу: створення і розробка сайтів трудомісткий процес, тому вартість розраховується з урахуванням багатьох факторів.

Який сайт вибрати?

Тип веб-проекту прямо залежить від специфіки вашого бізнесу. Якщо ви займаєтеся продажем товарів, вам потрібен інтернет-магазин або онлайн-вітрина. Хочете розповісти про свою компанію, показати її переваги, зробити акцент на цікавій послузі? Корпоративний портал вирішить всі ці завдання. Плануєте запуск акції або шукайте спосіб показати свою спецпропозицію? Використовуйте Landing Page - кращий інструмент для реклами конкретного продукту і генерації лідів.

Більш того, ви завжди можете замовити послуги з розробки сайту, що поєднує, наприклад, характеристики корпоративного сайту і інтернет-магазину або кілька посадкових сторінок для вже існуючого веб-проекту— WhiteWeb втілить будь-яку ідею.

Чому саме ми?

Ми не просто створили сотні проектів, але і навчилися оптимізувати час так, щоб він працював на вас, наших клієнтів. Ми суворо дотримуємося строків та критерієв якість, про що свідчать юридичні гарантії, прописані в договорі.

Якщо вас цікавить розробка сайтів, ціни, додаткові послуги, наприклад по SEO-просуванню, залиште замовлення і ми зв'яжемося з вами!