WhiteWeb

Банерна реклама

Заходячи на сайти ви бачите десятки графічних зображень, статичних або анімованих, що закликають вас перейти за гіперпосиланням на сайт рекламодавця. Кожен день ви стикаєтеся з сотнями прикладів банерної реклами, яка інтригує та заманює.

Це не дивно, адже банерна реклама — один з найбільш популярних та ефективних рекламних інструментів, який допомагає формувати імідж компанії, спонукає людей зайти на корпоративний сайт, інформує потенційних покупців про рекламні акції. Сьогодні, банерна реклама стала повноцінним замінником телевізійної, особливо серед зростаючої інтернет-аудиторії. Ми розробимо для вас успішну банерну кампанію.

 

Розробимо комунікаційне повідомлення

На основі маркетингових задач, які ваша компанія ставить для банерної реклами, наша студія проаналізує переваги цільової аудиторії і дії конкурентів. Після детального аналізу, ми зможемо сформувати комунікаційне повідомлення з яскравим змістом і високою інформаційною насиченістю. Повідомлення, яке обов'язково приверне увагу відвідувачів, гарантує ефективність кампанії.
 

Виберемо технологічне рішення для реалізації

Визначившись зі змістом, ми приступимо до вибору форми. Банерна реклама, звичайно, дозвоялє “грати” різноманітністю розмірів і технологій, але тільки правильне поєднання елементів гарантує ефективність та раціональне використання бюджету.
 

  • статичний банер в форматі JPG;
  • анімований банер в форматі GIF;
  • інтерактивні flash банера з підтримкою звуку та реагуванням на рух миші;
  • Superstitials — завантаження у фоновому режимі ролику, що демонструється в тимчасовому робочому вікні;
  • Videobanner — повноцінний відео-ролик всередині банера;
  • ScreenGlide - технологія, що дозволяю збільшувати нове рекламне зображення при наведенні курсору на рекламний банер.

Підберемо майданчики для розміщення

Один з головних параметрів кампанії та гарантія ефективності — правильний вибір майданчиків для розміщення. Ми підберемо ті, що найчастіше відвідує ваша цільова аудиторія, складемо план розміщення і знайдесо оптимальний метод банерної реклами:

  • розміщення банерів за окрему плату;
  • обмін банерами зі схожими тематичними або зацікавленими ресурсами;
  • використання послуг служб по обміну банерами.

Будемо стежити за результативністю та заміряти ефективність

статистику,  моніторить відгук, звіряючи дані з задачами, що були визначені на початку співпраці. Відстежуючи показники ми зможемо оперативно коригувати інтенсивність і час показів, широту охоплення та таргетинг, щоб при мінімльних витратах отримати найвищу результативність всієї кампанії.