WhiteWeb

Реклама в соціальних мережах (PPC)

Рекламні бюджети компаній на соціальні медіа збільшуються з кожним роком, адже все интернет-користувачів стежать за новинами у соціальних мережах. Слідуючи тенденції розвитку ринку, компанії починають просувати свій бренд у соцмережах, намагаючись достукатися до споживачів або хоча б потрапити до його поля зору.

Якщо ви вважаєте, що вашій компанії не потрібна реклама в соціальних мережах, задумайтеся над одним фактом: ваші конкуренти вже працюють в соціальних мережах. Поки ви намагаєтеся конкурувати з ними, вони вже зараз отримують переваги реклами в соціальних медіа:

  • роблять демографічне та психографічне таргетування потенційних споживачів;
  • застосовують гнучку систему, що дозволяє змінювати завдання, комунікаційне повідомлення та тривалість;
  • оплачують рекламну кампанію за методом PPC.

Pay per click (PPC) в соціальних медіа - це метод оплати, коли враховується тільки унікальна ціна за перехід, а такі метрики, як CTR (Click Through Rate, кликабельность), Conversion Rate (коефіцієнт конверсії) та Impression Count, використовуються для визначення місця розташування реклами та рівня залучення.

Якщо розмістити рекламу в соціальних мережах так просто, навіщо вам звертатися за цією послугою до нас? Тому що ми не просто розміщуємо рекламу, а надаємо вам цілий комплекс послуг:

 

Визначаємо маркетингові цілі

Залежно від результатів, які ви хочете досягти, ми визначимо, якою має бути рекламна кампанія, скільки вона триватиме, якою буде стратегія та використовувані інструменти. Цілком можливо, що вашій фірмі не потрібно ведення власної сторінки або групи на постійній основі, але необхідна короткострокова іміджева кампанія для підвищення впізнаваності бренду.
 

Визначаємо та знаходимо вашу цільову аудиторію

Для досягнення найбільш ефективних результатів необхідно скласти максимально точний профіль вашої цільової аудиторії. Хто ці люди, якого вони віку, ким працюють, чим захоплюються, де живуть? І найголовніше питання: які соціальні мережі (Twitter, LinkedIn, Facebook, Вконтакте, Instagram) вони найчастіше відвідують?
 

Розробляємо рекламну кампанію та медіа-план

Спираючись на поставлені завдання, підвищити продажу або рівень обізнаності, отримати Like, Follow, re-Tweet, Check-In, Re-Pin, — ми придумаємо захоплюючу «історію» про вашу компанію, повз яку ваші потенційні споживачі точно не пройдуть.
 

Вимірюємо ефективність

Той факт, що співробітники нашої студії будуть постійно моніторити розвиток та результати, отримані під час кампанії, навіть не обговорюється. Оперативне внесення коригувань в медіа-план дозволить знизити витрати та підвищити ефективність. Також ми зможемо надати вам звіти з такими показниками як ROAS (рентабельність коштів, витрачених на рекламу), додаткові дії споживачів (Likes, Follows), рівень залученості, часу проведеного на вашому сайті або сторінці після переходу.