WhiteWeb

Контакти

WhiteWeb Київ

Телефони +38(068) 595-58-17
Адреса Киев, вул. Дніпровська Набережна, 26К
E-mail z@whiteweb.ua
Skype whiteweb
Графік роботи понеділок-п'ятниця 09:00–18:00

Все одразу

#

На мапі

# Google карти
GPS координати
50.39376, 30.614165

Зворотній зв'язок

Обрати

Замовити сайт у WhiteWeb: що може бути простіше?


Не знаєте де можна замовити сайт? Відповідь ви знайдете на цій сторінці. Студія WhiteWeb пропонує повний комплекс послуг веб-розробки. Ми робимо інтернет-магазини, корпоративні портали, посадочні сторінки і багато іншого. Крім того, ми можемо запропонувати вам ряд додаткових послуг, серед яких брендинг, реклама, SEO-просування.

Як замовити сайт?

Замовити сайт у Києві в WhiteWeb дуже просто: або зателефонуйте за номером +38 (068) 595-58-17, або залиште заявку, щоб наш менеджер зв'язався з вами в зручний для вас час.

Якщо ви не знаєте, який саме сайт вам потрібен — не проблема. За роки роботи ми зробили сотні сайтів, тому знаємо, як допомогти вашому бізнесу, які інструменти використовувати для отримання максимальної віддачі від веб-проекту. До речі, замовити хороший сайт — не означає переплатити за нього. Наші ціни абсолютно доступні: ми підберемо пропозицію на будь-який бюджет. Однак про конкретну вартості веб-проекту можна буде говорити лише після написання технічного завдання, коли буде зрозумілий майбутній обсяг робіт.

Переваги замовлення сайту в WhiteWeb

Замовити сайт у WhiteWeb варто як мінімум з трьох причин: у нас величезний досвід в веб-розробці, ми даємо юридичні гарантії якості та строків, ми фіксуємо кошторис на етапі затвердження технічного завдання. Таким чином ви отримуєте компетентного підрядника, який надає гарантії та вигідні умови співпраці.

До того ж, створюючи сайт під замовлення, ми завжди пам'ятаємо про те, які завдання він повинен вирішувати, як може бути корисний вашому бізнесу. Запевняємо, в результаті ви отримаєте веб-проект, який представить вашу компанію в інтернеті найкращим чином.

Як буде проходити розробка?

Зробити сайт на замовлення не так вже й складно, якщо цим займаються професіонали. Розглянемо покроково, як проходить розробка в WhiteWeb: на першому етапі ми знайомимося з вашим бізнесом, особливостями компанії, а також проводимо ряд робіт з вивчення ваших переваг, цільової аудиторії, конкурентів. Далі складаємо проектну документацію і переходимо до розробки прототипів і дизайну. Коли ви затвердите макети, вони будуть передані верстальнику, а програміст в цей час займеться функціоналом і настройками веб-проекту. Після цього ми наповнюємо сайт контентом та тестуємо його.

Телефонуйте або залишаєте заявку, щоб замовити веб-сайт. Ми впевнені, що ви залишитеся задоволені співпрацею з WhiteWeb!