WhiteWeb

Агентство ВІД_і_ДО

  • Агентство ВІД_і_ДО

WhiteWeb — веб-студія в Києві, яка пропонує широкий спектр послуг з розробки сайтів ВІД і ДО:
 

ВІД початку співпраці ми стаємо вашим стратегічним партнером, а не технічним підрядником. WhiteWeb створює не сайти, а рішення для бізнесу. Ми відстоюємо ваші інтереси, дотримуючись суворих термінів виробництва, а також контролюючи якість на кожному етапі. ДО досягнення поставлених цілей, ми спільно з вами шукаємо найефективніші і результативні підходи.

Ми знаходимо рішення шляхом проведення досліджень та аналітики. Кожна пропозиція перевіряється та тестується: нам не цікаво створювати сайти, які не підвищують показники ефективності вашого бізнесу.

ВІД підписання договору наші співробітники стають вашими співробітниками. Кожен з них застосовує свої професійні навички ДО моменту успішної реалізації вашого проекту.

WhiteWeb позиціонується як веб-студія, розробка сайтів якій проходить максимально комфортно для замовника: наша команда повністю занурюється в проект, видаючи результат відповідно до графіка. До речі, і після запуску сайту або кампанії наша робота не припиняється. Ми відстежуємо зміни, заміряємо результати і щодня думаємо над поліпшенням.

ВІД старту розробки ДО запуску проекту ви стежите за ходом робіт.

Далеко не всі веб-студії Києва готові дозволити замовнику відслідковувати кожен етап створення сайту. Для нас принципово важливо, щоб клієнт бачив в режимі реального часу, як просувається виробництво. Тому ми створили спеціальну систему, в якій відображено все, що зробила команда веб-студії для вашого проекту.

Чому саме ми?

Наша студія створення сайтів зарекомендувала себе як надійний партнер, якому можна довірити проект будь-якої складності. Перелік послуг веб-студії не обмежуються однією лише розробкою. Також ми займаємося SEO-просуванням, впровадженням готових рішень для компаній, брендингом і рекламою.

Одним словом, ми готові запропонувати куди більше, ніж звичайна веб-студія. Ціни в WhiteWeb приємно здивують вас. До того ж, щоб наші замовники точно не вийшли за рамки бюджету, ми гарантуємо фіксацію кошторису на етапі узгодження техзавдання. Якщо вас цікавлять веб-студії в Києві, залиште замовлення на сайті WhiteWeb. Ми зв'яжемося з вами і обов'язково відповімо на всі питання щодо створення сайту та інших послуг.