WhiteWeb

Ми робимо:

Брендинг
Готові рішення
Розробка сайтів
Реклама
SЕО+SMM
Готові рішення для туристичних компаній Готові рішення для інтернет-магазинів Готові рішення для будівельних компаній Готові рішення для сфери торгівлі Готові рішення для готелів і ресторанів Готові рішення для сфери житлової та комерційної нерухомості Готові рішення для медицини і фармацевтики Готові рішення для сфери послуг Готові рішення для виробництва Готові рішення для переробної промисловості Готові рішення для логістичних компаній Готові рішення для харчової промисловості
Свіжі проекти
З пилу, з жару:
Verholy
Verholy
Коротко

Стильний та легкий сайт заміського готельно-ресторанного комплексу Verholy Relax Park.

Карпатські мінеральні води
Карпатські мінеральні води
Коротко

Корпоративний сайт для національного виробника мінеральних вод та безалкогольних напоїв.

Ніжинський консервний завод
Ніжинський консервний завод
Коротко

Стильний інформативний сайт для компанії "Ніжин".

Швидко гроші
Швидко гроші
Коротко

Landing Page для компанії "Швидко Гроші".

Anga Travel
Anga Travel
Коротко

Профільний оператор по організації різноманітних екскурсійних програм в Україні

Наша гордість -
наші Клієнти:
  • Кейтеринг
  • Таврия
  • ГлобалСпиритс
  • Гюнсел
  • Арикано
  • РИнтерконтиненталь
  • +1

Сайт від WhiteWeb — те, що потрібно вашому бізнесу


Створення сайтів на замовлення — основна спеціалізація WhiteWeb. Тому ми точно знаємо, як допомогти вашому бізнесу, як досягнути поставлених цілей найкоротшим шляхом. У розробці є одне непохитне правило: чим довше триває виробничий процес, тим гірше результат. Ми оптимізували всі процеси так, щоб веб-проекти запускалися вчасно і на 100% відповідали побажанням наших замовників, а головне — подобалися їх цільової аудиторії.

У цьому нам допомагає проведення ряду досліджень. Вивчення ЦА, аналіз конкурентів, пошук ефективних рішень, написання детального технічного завдання — мінімальний набір дій, які виконуються на першому етапі співпраці.

Особливості розробки

Кожен сайт, зроблений WhiteWeb, — результат копіткої роботи. Справа в тому, що створити інтернет-сайт зовсім не складно, а ось розробка продукту, який буде вирішувати завдання бізнесу, вимагає від виконавця повного занурення в проект, аналітики, вибору інструментів, які дійсно працюють, а не використовуються "для галочки". Що стосується часу, то тут ми даємо юридичні гарантії строків, захищаючи тим самим інтереси замовника.

Крім того, ми створили всі умови, щоб під час розробки сайту компанії замовники могли контролювати кожен етап розробки: клієнт отримує доступ до сервісу, що дозволяє стежити за ходом робіт. Ми пропонуємо професійні послуги зі створення сайту будь-якої складності: інтернет-магазин, корпоративний портал, Landing Page тощо. Команда WhiteWeb роками вигострювала майстерність, тому ми точно знаємо, як підвищити показники вашого бізнесу.

Що ви отримаєте, співпрацюючи з WhiteWeb

Студія WhiteWeb орієнтована на довгострокову співпрацю, тому в наших інтересах зробити так, щоб кожен замовник залишився задоволений результатом — і це не просто слова. Ми даємо юридичні гарантії строків і якості, підтверджуючи тим самим, що створення сайту під ключ завершиться вчасно і веб-проект буде повністю відповідати технічним завданням.

Крім того, для зручності клієнтів ми надаємо послуги підтримки ресурсу після його запуску — наша техпідтримка завжди на зв'язку. Вам потрібні послуги створення сайту? Залиште заявку прямо зараз і наш менеджер зв'яжеться з вами, щоб відповісти на всі питання.